Skip to main content

Завершення терміну експлуатації сміття і відходів

Завершення терміну експлуатації сміття і відходів
(знешкодження сміття і відходів)
спеціальна обробка сміття (брикетування, термічна обробка, перетворення в засклені гранули шляхом спалювання сміття, поховання на полігонах і т. п.) з метою перетворення його в інертний (нейтральний) вид, що не виявляє шкідливого впливу на екологію (Про затвердження Правил санітарного утримання територій, організації збирання та забезпечення чистоти і порядку в м Москві. Постанова Уряду Москви від 9 листопада 1999 р N 1018.)

EdwART. Терміни та визначення з охорони навколишнього середовища, природокористування та екологічної безпеки. Словник 2010

Завершення терміну експлуатації сміття і відходів
(знешкодження сміття і відходів) спеціальна обробка сміття (брикетування, термічна обробка, перетворення в засклені гранули шляхом спалювання сміття, поховання на полігонах і т. П.) З метою перетворення його в інертний (нейтральний) вид, що не виявляє шкідливого впливу на екологію (Про затвердження Правил санітарного утримання територій, організації збирання та забезпечення чистоти і порядку в м Москві. Постанова Уряду Москви від 9 листопада 1999 р N 1018).

EdwART. Словник екологічних термінів і визначень 2010


.