Skip to main content

ПІДПРИЄМЕЦЬ

ПІДПРИЄМЕЦЬ
(entrepreneur) Особа, яка несе всю повноту відповідальності за прийняття ділових рішень, яка отримує всі прибутки від своєї підприємницької діяльності і відповідає за всіма можливими збитками . Далеко не завжди підприємці вкладають в підприємство свій власний працю (можна залучати найманих працівників) або капітал (можна використовувати позикові кошти); проте для того, щоб їх відповідальність за можливі збитки була реальною, їм доводиться вкладати в підприємство один з вищевказаних чинників виробництва або надавати заслуговують на довіру гарантії. У підприємстві, керованому одноосібно або товариством, визначити підприємця не складає труднощів; в інкорпорованих підприємствах роль підприємця розосереджена між директорами і акціонерами.

Економіка. Тлумачний словник. - М.: "ИНФРА-М", Видавництво "Всесвіт". Дж. Блек. Загальна редакція: д. Е. н. Осадча І. М.. 2000.

ПІДПРИЄМЕЦЬ
особа, яка займається підприємницькою діяльністю.

Райзберг Б. А., Лозівський Л. Ш., Стародубцева Е. Б.. Сучасний економічний словник. - 2-е вид. , Испр. М.: ИНФРА-М. 479 с. . 1999.


Економічний словник. 2000.