Skip to main content

ПІДТОПЛЕННЯ

ПІДТОПЛЕННЯ
підняття рівня ґрунтових вод в межі кореневого шару грунтів аж до поверхні Землі. Часто виникає при неправильному зрошенні.

Екологічний енциклопедичний словник. - Кишинів: Головна редакція Молдавської радянської енциклопедії. І. І. Дедю. 1989.

ПІДТОПЛЕННЯ

підйом рівня грунтових вод, викликаний підвищенням горизонту вод в річках, водосховищах; затоплення водою ділянки дороги, транспортних тунелів, частини територій від: атмосферних опадів; сніготанення; неякісно покладеного асфальтобетонного покриття доріг, тротуарів, скидання або витоку води з інженерних систем і комунікацій; несправності або порушення правил обслуговування водоприймальних пристроїв і споруд поверхневого водовідведення, що перешкоджає руху пішоходів, автотранспорту, міського пасажирського транспорту. Підтопленої вважається територія площею понад 2 кв. м і глибиною понад 3 см (Про затвердження Правил санітарного утримання територій, організації збирання та забезпечення чистоти і порядку в м Москві. Постанова Уряду Москви від 9 листопада 1999 р N 1018.)

EdwART. Терміни та визначення з охорони навколишнього середовища, природокористування та екологічної безпеки. Словник 2010

Підтоплення
підйом рівня грунтових вод, викликаний підвищенням горизонту вод в річках, водосховищах; затоплення водою ділянки дороги, транспортних тунелів, частини територій від: атмосферних опадів; сніготанення; неякісно покладеного асфальтобетонного покриття доріг, тротуарів, скидання або витоку води з інженерних систем і комунікацій; несправності або порушення правил обслуговування водоприймальних пристроїв і споруд поверхневого водовідведення, що перешкоджає руху пішоходів, автотранспорту, міського пасажирського транспорту.Підтопленої вважається територія площею понад 2 кв. м і глибиною понад 3 см (Про затвердження Правил санітарного утримання територій, організації збирання та забезпечення чистоти і порядку в м Москві. Постанова Уряду Москви від 9 листопада 1999 р N 1018).

EdwART. Словник екологічних термінів і визначень 2010


.